O mnie

Home O mnie

W co wierzę?

Żyjemy w czasach, kiedy wiedza jest w zasięgu ręki. Każdy może się nią dzielić, choć być może nie każdy powinien. Wierzę, że w czasach Internetu najważniejsze w nauczaniu są partnerskie relacje oraz rzetelnie przekazywana wiedza okraszona porządną porcją praktyki.

Co robię?

Jestem w nieustannym ruchu – prowadzę badania, organizuję seminaria i konferencje, przygotowuję szkolenia, angażuję się w projekty komercyjne i współpracę z firmami, publikuję artykuły naukowe, podręczniki i monografie. Nie spoczywam na laurach. Staram się inspirować do działania, zachęcać do poszukiwania własnej drogi.

Kim jestem?

Jolanta Tkaczyk

Foto: Zieniu.pl

  dr nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania (ALK dawniej WSPiZ)

 mgr SGH (Zarządzanie i Marketing; Finanse i Bankowość)

 Pracuję w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie  w Katedrze Marketingu na stanowisku adiunkta. Jestem kierownikiem merytorycznym Studiów Podyplomowych Zarządzanie Marketingowe, kierownikiem zakresu Zarządzanie marką i strategie marketingowe na studiach II stopnia, prowadzę zajęcia z marketingu na studiach MBA Kozminski, zachowań nabywców online na studiach Marketing internetowy i Handel elektroniczny, Zarządzanie w mediach, współpracuję w zakresie studiów podyplomowych i MBA z SGH, INE PAN, WSB.

 

Dorobek?

profil Google Scholar

profil Research Gate

profil LinkedIn

Moje prezentacje: SlideShare

http://orcid.org/0000-0002-2110-4314

strona projektu naukowego: http://komunikacjanieformalna.pl/

Narzędzia do moich badań dostarcza Webankieta.pl – Ankiety online

Współpraca?

Czemu nie? Napisz do mnie i wyjaśnij o co chodzi.

Kontakt?

jtkaczyk(at)rynkologia.pl

www.twitter.com/rynkolog

Leave a Reply

Your email address will not be published.